Fabrika Bakım Onarım ve Elektrik Tesisatı

1993'den itibaren kazandığımız tecrübe ve oluşturduğumuz ekibimizle bir çok fabrika tesisatı kurduk.

Image

Firmamız 1993 yılında kurulmuştur. Elektrik ve aydınlatma ürün yelpazesinin genişliğinin bilindiği bir firmayız. Kalite ve fiyat ilişkisi açısından da fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi; yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.  Bu bağlamda, Fırat Elektrik kendisini nesillerce devam ettirecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Hızlı, memnuniyet yaratan çözümler için hizmetinizdeyiz. Kerem Kablo, Viko, Siemens, Hes Kablo, Günsan, Tekfen, Philips, Osram, Öznur Kablo, Generel Elektrik, Makel marka ürünlerin satışını yapmaktayız. 

Peki Bize Bakış Nasıl ?

Genel olarak baktığımızda çalıştığımız müşteriler bizim işi iş güvenliği konusunda dikkatli ve verimli şekilde ekip olarak çalıştığımızdan bahsederler. Gelin bunu Esan Akü sahibinin dilinden duyalım.

img

Fırat Elektrik İle 15 senedir beraber çalışıyoruz. Üretim hanemizde makinelerin veya elektrik konusunda herhangi bir aksaklıktan dolayı işlerimizin aksadığını görmedik. yapılan iş ve kullanılan malzeme ne kadar sağlam olursa ve ekipteki kişilerin bilgi birikimi ne kadar fazla olursa aksaklık ve hata riski tabi ki en aza indiriliyor. Gerçekten tebrik ediyorum arkadaşları.

Esan Akü - Yönetim Kurulu Başkanı